Organization Calendar (Del-Ko Brydge Soccer)

PrintOrganization Calendar
<< PrevMay 05, 2019-May 18, 2019Next >>
SunMonTueWedThuFriSat
May 05May 06May 07May 08May 09May 10May 11
U9 Girls REP (2010) Tier 1
5:30 PM-7:00 PM
Practice
U10 Boys REP (2009) Tier 1
6:30 PM
vs. Sarnia FC
U12 Boys REP (2007) Tier 1
7:00 PM-8:30 PM
Practice
U9 Girls REP (2010) Tier 1
5:45 PM-7:15 PM
Practice
U8 Girls REP (2011) Tier 1
6:00 PM-7:30 PM
Practice
U12 Girls REP (2007) Tier 1
6:30 PM
vs. Oakridge
U12 Boys REP (2007) Tier 1
7:00 PM-8:30 PM
Practice
U12 Boys REP (2007) Tier 1
6:30 PM
vs. Oakridge
U8 Boys REP (2011) Tier 1
6:00 PM-7:15 PM
Practice
U8 Girls REP (2011) Tier 1
6:00 PM
vs. Byron
May 12May 13May 14May 15May 16May 17May 18
U6,U8,U10 Evaluations/Intrasquad Scrimmages (5/13/19-5/17/19)
U9 Girls REP (2010) Tier 1
6:30 PM
vs. Oakridge
U18 Girls
Strikers
6:30 PM
vs. Lucan
U6 Mixed
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U6 Mixed
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U6 Mixed
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U6 Mixed
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U10 Boys REP (2009) Tier 1
7:00 PM-8:30 PM
Practice
U8 Boys REP (2011) Tier 1
5:45 PM-7:00 PM
Practice
U8 Boys
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U8 Boys
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U8 Girls
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U8 Boys
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U8 Boys
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U8 Girls
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U12 Girls REP (2007) Tier 1
6:00 PM-7:00 PM
Practice
U10 Girls
6:00 PM
Intrasquad
All U10 Girls @ All U10 Girls
U10 Boys
7:00 PM
Intrasquad
All U10 Boys @ All U10 Boys
U11 Girls REP (2008) Tier 1
7:00 PM-8:15 PM
Practice
U8 Boys REP (2011) Tier 1
5:45 PM-7:00 PM
Practice
U8 Boys
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U8 Boys
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U8 Girls
6:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters L to Z @ Last Names beginning with letters L to Z
U18 Boys
Lightning
6:30 PM
vs. Sample Opponent 1
U11 Girls REP (2008) Tier 1
6:30 PM
vs. Sarnia FC
U8 Boys
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U8 Boys
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U8 Girls
7:00 PM
Intrasquad
Last Names beginning with letters A to K @ Last Names beginning with letters A to K
U10 Boys
6:00 PM
Intrasquad
All U10 Boys @ All U10 Boys
U10 Girls
7:00 PM
Intrasquad
All U10 Girls @ All U10 Girls
You can use MyCal to combine schedules from multiple teams.
Or, Subscribe to multiple calendars at once.
Looking for a way to combine schedules from multiple teams? Visit www.mycal.ca
Printed from dkbsoccer.com on Tuesday, August 20, 2019 at 1:40 AM